Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Melisa Doğan

Melisa Doğan

Melisa Doğan Yükselen Yıldız Kimdir ? İşte detaylar;

Magazin Evreni Magazin Evreni -
0

Melisa Doğan

 

Melisa Doğan

MSDA

Kariyeride Hızlı Adımlar İle Yükseliyor

Melisa Doğan bir diğer adı ile bildiğimiz “MSDA” ismi ile tanınan Model Melisa Msda 5 Kasım 2002 doğumludur. Tekirdağ Güzel Sanatlar Müzik bölümü mezun olan Melisa hobi olarak Piyano çalmayı ve Latin danslarından olan Bachhata ve Salsa dansları üzerine kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Melisa Doğan
Melisa Doğan

Modellik ve reklam çekimleri üzerine yoğunlaşan Melisa MSDA daha öncesinden de bildiğimiz üzere kurucusu Özgür Sönmez olan Ankara ” Liva Queen Of Turkey ” Yarışmasına dahil olarak elemeleri güzel bir şekilde geçmiştir. Ardından bir çok Canlı Yayına konuk olmuş ve kendini tüm Türkiye’ye tanıtmıştır.

Bu güzel başarılarının sonucunda Kariyerine hızlı adımlarla ilerlemekten vazgeçmeyen Melisa Doğan şu anda da kurucusu Ali Durgut bey olan ” Top Model Of Turkey ” yarışmasına dahil olmuştur.

Hedeflerin arasında kendi markasını yaratarak çok daha tanındık biri olmak ve insanların kalbinde yer edebilmek olduğunu söyleyerek ekliyor..

-Bir tek güzel ülkemizde değil, güzel ülkemizi temsil edecek bir birey olarak tüm dünyada kendimi tanıtmak istiyorum.

şeklinde hedeflerini dile getiriyor.

Melisa Doğan
Melisa Doğan

Pozitif enerjisi ve güzel duruşu ile dikkat çeken güzelimiz Melisa MSDA ‘nın gelecekte adını sıkça duyacağımız başarılı bir isim olduğunu ve kendisine hayallerinden vazgeçmemesi gerektiğini söylüyoruz.

Melisa Doğan
Melisa Doğan

Magazinevreni

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir