Magazin Evreni

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Magazin
 4. »
 5. İlker Kayhan

İlker Kayhan

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Topal Osman Karakteri İlker Kayhan Oyunculuğa dair herseyi anlattı , işte detaylar;

Magazin Evreni Magazin Evreni -
33

İlker Kayhan

 

İlker Kayhan: “Ben Bu Cihana Sığmazam” Dizisine Topal Osman Karakteriyle Katıldı

İlker Kayhan, oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlayan ve sonrasında televizyon dünyasında adını duyuran bir isimdir. Son olarak “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisine Topal Osman karakteriyle katılan Kayhan, bu yeni projede başarılı bir performans sergilemeyi hedefliyor.

1. Tiyatro Kökenleri ve Oyunculuk Kariyeri
İlker Kayhan, kariyerine özel olarak kurulmuş bir tiyatro grubu ile okul tiyatrosu yaparak adım atmıştır. Bu deneyimler, onun oyunculuk tutkusunu ateşleyen ilk adımlar olmuştur.

İlker Kayhan
İlker Kayhan

2. Projeler ve Başarılar
Kariyeri boyunca birçok önemli projede yer alan Kayhan’ın, “Ölümsüz Kahramanlar”, “Teşkilat-Mahsusa-i Trablus”, “Itiraf” filmi, “Sığınak” dizisi, “Dilek Taşı” ve “Şahane Hayatım” gibi yapımlardaki rolleri dikkat çekmiştir. Özellikle “Şahane Hayatım” dizisindeki performansıyla büyük ilgi toplamıştır. Yeni projelerdeki etkisini ise merakla beklemektedir.

3. “Ben Bu Cihana Sığmazam” Dizisi ve Topal Osman Karakteri
İlker Kayhan, son olarak “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin kadrosuna Topal Osman karakteriyle dahil oldu. Bu yeni projede farklı bir karaktere hayat verecek olan Kayhan, izleyicilerden ve hayranlarından büyük bir ilgi bekliyor.

4. Sosyal Medya ve İletişim
İlker Kayhan, Instagram’da 38 bin takipçisiyle aktif bir şekilde iletişim halindedir. Takipçileriyle saygılı ve güzel bir iletişim kurarak sosyal sorumluluk projelerine katılım sağlamaktadır.

5. Kişisel Yaşam ve Hobiler
Sakin bir yaşama sahip olan Kayhan, müzikle ilgilenmeyi ve gitar çalmayı hobi olarak benimsemektedir. Aile içinde sevgi dolu bir ortamda yaşayan Kayhan, sanata olan ilgisini ailesinden almıştır.

6. Gelecek Planları ve Kariyer Hedefleri
L&N Menajerlik adına güzel işlere imza atabileceği her projeye açık olan Kayhan, dram ve komedi gibi farklı türlerde dominant karakterleri canlandırmayı arzulamaktadır. Ancak onun için asıl olanın oyun değil oyunculuk olduğunu düşünmektedir. “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinde Topal Osman karakteriyle yer alması, kariyerinde yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.

İlker Kayhan, oyunculuk kariyerinde başarılı ve umut vaat eden bir isim olarak adını duyurmaya devam ediyor. “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisindeki performansıyla da izleyicilerden büyük bir ilgi bekliyor.

 

Başarılı Oyuncu İlker Kayhan: Oyunculuk ve Proje Seçimlerinde Neye Dikkat Ettiğini Açıkladı

Projelerin Genel Konsepti:
İlker Kayhan, projeleri seçerken genel konseptin önemine değinerek, işleyen konunun kendisini etkilemesine özen gösterdiğini belirtiyor.

Duygusal Bağ:
“Arka Sokaklar” dizisindeki rolüyle özellikle kadınlara yapılan çirkin yaklaşımlara dikkat çeken Kayhan, bu tür konuların işlendiği projelerde yer almanın kendisini mutlu ettiğini ifade ediyor.

“Ben Bu Cihana Sığmazam” Projesi:
Kayhan, “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisindeki rolünü büyük bir keyifle canlandırdığını ve bu projede yer almanın kendisi için önemli bir deneyim olduğunu vurguluyor.

Hazırlık Süreci:
Senaryoyu okuyarak karakteri gözünde canlandıran Kayhan, daha sonra karaktere kendi katkılarını düşünerek çalışmalarını sürdürüyor. Set öncesinde bolca prova yapmaya özen gösteriyor.

Karaktere Bürünme:
Prova yaparken tamamen kendisini bir kenara bırakan ve karakterin içine giren Kayhan, karakterin tavırlarını deneyimleyerek çalışıyor.

Oyunculuk Yeteneğini Geliştirme:
Kitaplar, eğitim programları ve oyunculuk üzerine yapılan söyleşilerden faydalanan Kayhan, sürekli kendini geliştirmeye odaklanıyor.

Hırs ve İnanç:
Hırs yaparak ve inancını yitirmeden çalışmalarına devam eden Kayhan, zorluklarla karşılaştığında pes etmeyerek ilerlemeye devam ediyor.

LN Menajerlik:
İlker Kayhan, LN Menajerlik‘e büyük bir güven duyduğunu ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyor.

Unutulmaz Anılar:
“Dilek Taşı” projesinde yaşadığı zorlukları aşarak güzel bir performans sergileyen Kayhan, yönetmenin kendisine söylediği güzel cümlelerle gurur duyduğunu ifade ediyor.

İlker Kayhan
İlker Kayhan

Karakterin Katkısı ve Yükseltilebilirliği:
Kayhan, bir karakteri seçerken karakterin kendisine ne katacağını ve kendisinin karakteri ne derece yükseltebileceğini göz önünde bulundurduğunu belirtiyor.

Gelecek Planları ve Hayaller:
Her türlü projede tercih edilen bir oyuncu olmak isteyen Kayhan, komedi ve dram türlerinde daha fazla yer alarak kendini kanıtlamak istiyor. Ana karakterlerden birini canlandırarak projeye damga vurmayı hayal ediyor.

Takdir Edilen Bir Oyuncu Olmak:
İlker Kayhan, adının herkesin hafızasında yer almasını ve takdir edilen bir oyuncu olmayı arzuluyor.

Çalışmak ve Kendine Güvenmek:
Oyunculuk sektöründe sürekli çalışmanın ve kendine olan güvenin önemine değinen Kayhan, pes etmeden emin adımlarla ilerlemenin gerekliliğini vurguluyor.

İlker Kayhan
İlker Kayhan

İlgili Yazılar

33 Yorum

 1. Ahmet - -

  Oyunculuğunu her zaman takdir ettiğim bir karekter oyuncusu 💪oynanacak her sahneyi merakla bekliyorum. Devamı takip ve merakımızda 👍

 2. Ayyüce K. - -

  Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Enerjisi yüksek bi aktör 🙏🏻

 3. Şebnem - -

  Geleceğin parlak olsun. Seninleyiz @ilkerkayhanofficial

 4. Olcay - -

  İnanıyorum ki İleride yıldız oyuncu olacak başarıların devamını dilerim

 5. İsmail İPEK - -

  İlker Abim yolun bahtın açık olsun, çok büyük bir yetenek…İnşallah çok daha iyi yerlerde görürüz seni

 6. Şengül - -

  Oyunculuğun bu kadar yakışanı olamazdı keyifle izliyorum ve izlemeye devam edeceğim dediğini yapanlardansın başarıların sonsuz olsun İlker

 7. Emine cetinkaya - -

  Kişiliğini ve oyunculuğunu her zaman takdir ettiğim ve oynadığı her rolünün sonuna kadar hakkını veren bir karekter oyuncusu biliyosunki oynayacak oldugun her sahneyi merakla bekliyorum başaların daim ekranlarda seni görmelerimiz çok olsun sevgili @ilkerkayhanofficial 🙏👏👏

 8. Yonca yılmaz - -

  Her yaptığı işi aşkla yapan özverili ve başarılı adam. Seninle gurur duyuyorum 👏👏👏 Başarılarının devamını dilerim.Seni her zaman ekranlarda görmek isteriz Sevgiler. 🥰🙏🏻

 9. Nurdoğan Tuncel - -

  Seninle tanıştığım icin kendimi şanslı hissediyorum birlikte oynamaktan keyif aldığım güzel insan yolun hep açık olsun en başarılı projelerde ismini duyurman dileğiyle 🤗🙏

 10. İsmet Adıyaman - -

  Daha nice başarılı güzel projelere kardeşim. Başarıların daim olsun🌼❣️

 11. Fatih - -

  Başarılarının devamını diliyorum güzel insan nice güzel projelerde güzel yerlerde görmek dileğiyle alkışın bol olsun … 🙏🏼🤗

 12. Güray YILMAZ - -

  Başarılar diliyorum Dostum

 13. Gülseda ince - -

  Sevgili ilker, samimi ve çok başarılı bir oyuncu🙏 Projelerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Yolun her daim açık olsun🙏

 14. Ali - -

  Oyuncu ve karakter olarak çok başarılı cana yakın her ortamda kendini gösterebilen renkli bi kişilik.başarılarının devamını diliyorum kardeşim 😌

 15. Kader - -

  Emeklerinizin karşılığını alacağiniz çok güzel iş hayatınızın olmasını dilerim . Başarılarınız daim olsun.

 16. SİBEL ARAS - -

  Oyunculuğu kişiliğine yakışan keyfle izledigim tek oyuncusunuz, Başarılarınızın devamını diliyorum

  1. Eva - -

   Başarılarının Devamı Gelsin İnsallaj 💜 Güzel Projelerde yer alacağından eminim Oyunculuk sana yakışıyor 🙏

 17. Evrim - -

  İlkerciğim❤️ Yaptığın her işi 👌 ne kadar özveri,dikkat ve titizlikle gerçekleştirdiğini biliyoruz👏🧿🙏 Başarıların daim, yolun açık olsun inşallah🫶🧿🙏

 18. Mehmet - -

  Her zaman dikkat çeken bir oyuncu oldunuz. Merakla bekliyoruz .başarılarının devamını, herzaman ilk günkü heyecanla oynadığın için seviliyorsun .nice filmlere inşallah 🤩🤩🤩

 19. Şengül Alpan - -

  İlker’ciğim senin daha iyi yerlere geleceğinden emindim beni yanıltmadın..Basarilarininn devamını diliyorum yolun açık olsun…👏👏👏

 20. Ali - -

  Bu kadar muhteşem olamaz bir insan bu kadar kusursuz bu kadar mükemmel seviliyorsun kardeşim başarıların daim olsun👏👏👏

 21. Erkan kayhan - -

  Tebrikler kuzen başarılarının devamını diliyorum

 22. Neslihan - -

  Oyunculuk sana çok yakışıyor yeni rolünü merakla bekliyoruz başarının seninle olması dileğiyle..👏👏

 23. Kübra - -

  Her alanda başarısına şahit olduğum kıymetli İlker KAYHAN’a oyunculuk hayatında başarı ve güzellikler diliyorum. Oyunculuğunu ezber üzere değil ruhunu yüreğini katarak yapan nadir insanlardan. İnşallah daha çok ve en iyi yerlerde görürüz. 😇👏

 24. Yusuf - -

  Başarılarının devamını diliyorum güzel insan nice güzel projelerde güzel yerlerde görmek dileğiyle alkışın bol olsun …

 25. Nalan - -

  Başarılarının devamını dilerim
  Yolun açık alkışın bol olsun …👏👏👏👏

 26. Okan - -

  Her şey güzel olacak kardeşim..Hayallerden gerçeğe geçiş başladı bile,başarılarının devamını dilerim..

 27. Nevzat Шахин - -

  Господин İlker ,
  Сияютая звезда Черного моря!

  Мой дорогой брат, чья работа, за которой мы внимательно следим, быстро входит в арт-сообщество, которое может совершенствоваться, сознательно и с любовью. Удачи, мы не сомневаемся, что он добьется большего успеха.

 28. Onur - -

  başarıların daim olsun sen geleceğin yıldızsın hocam seninle gurur duyuyorum saygilar

 29. Mehtap kahraman - -

  Canım arkadaşım, sen o kadar guzel yurekli bir insansın ki eminim bu yolda hak ettiğin degeri göreceksin.Başarıların daim olsun..

 30. Berrin - -

  Tebrik ederim başarılarınızın devamını dillerim🙏🙏

 31. Polat - -

  Geleceğin parlak olsun yolun açık olsun

 32. Sener - -

  başarının devamını dilerim harikasın💙

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir