Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. DİLEK TAŞININ YENİ YÖNETMENİ KİM?

DİLEK TAŞININ YENİ YÖNETMENİ KİM?

Pastel Film'in Kanal D için çektiği dönem dizisi "Dilek Taşı"nın yönetmeni değişti.

Magazin Evreni Magazin Evreni -
359 0

 

     Dilek Taşı’nın yeni yönetmeni belli oldu

Pastel Film’in Kanal D için çektiği dönem dizisi “Dilek Taşı”nın yönetmeni değişti.

 

Dilek Taşı” dizisinde flaş bir gelişme yaşanmış ve Kanal D’nin sevilen dizisinin kurucu yönetmeni Altan Dönmez‘in görevini devralacağı ortaya çıkmıştı. Yaşar İrvül ile Efe İrvül‘ün patronu olduğu Pastel Film‘in imza attığı diziyi artık Volkan Kocatürk yönetecek.

Başrolünü Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı “Dilek Taşı” dizisi dram yüklü hikâyesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla perşembe akşamları seyirciyi ekran başına topluyor.

 

DİLEK TAŞI DİZİSİNİN KONUSU NE ?

 

    Dilek Taşı oyuncuları ve hikayesi gündemdeki yerini aldı. Kanal D ekranlarının yeni dizisi Dilek Taşı, 7 Eylül Perşembe akşamı yayın hayatına başladı. Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı Dilek Taşı dizisi konusu ne?

 

1987 yılında başlayan hikayede yer alan Aras Rona ve Rüçhan Rona, oldukça varlıklı bir ailenin üyeleridir. Figen Kutlu, ailesiyle birlikte Rona ailesinin malikanesinde yaşamaktadır.

İdam cezasıyla yargılanan Mustafa, karısı Canan ve kızı Cemre’yle İstanbul’un gecekondu mahallesinde hayatını sürdürmeye çalışan otuzlu yaşlarının başında bir adamdır. Karısı Canan amansız bir hastalığın pençesindedir. İyileşmesi için acilen ameliyat olması gerekmektedir. Mustafa ise parayı nasıl bulacağını bilemiyordur.

Çalıştığı fabrika lokavttan dolayı uzun süredir kapalıdır. Fakat Mustafa ameliyat için gereken parayı bir şekilde bulmak zorundadır. O güne kadar kimsenin önünde boyun eğmemiş, onuru, haysiyeti için yaşamıştır Mustafa. Fakat şimdi yardım istemekten başka çaresi yoktur. Fabrikanın sahibi Yakup Bey’i bulup aylardır ödenmeyen maaşlarını istemek için yola çıkar. Parayı alıp karısını ameliyat ettirecektir. Ancak o gün yaşananlar Mustafa’nın ve kızı Cemre’nin bütün hayatını kökünden değiştirecektir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir