Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. DİLAN POLAT HESABINI NEDEN KAPATTI, AÇIKLADI!

DİLAN POLAT HESABINI NEDEN KAPATTI, AÇIKLADI!

Hastanelik olan Dilan Polat'tan açıklama: Hesabını neden kapattı? Son günlerde yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Dilan Polat'ın Instagram hesabına bir süredir ulaşılamıyordu. Sağlık sorunları yaşayan Dilan Polat, "Instagram hesabını kapattı." haberleri ardından hastane odasından paylaşımda bulundu.

Magazin Evreni Magazin Evreni -
630 1

      Hastanelik olan Dilan Polat’tan açıklama: Hesabını neden kapattı?

       Son günlerde yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Dilan Polat’ın Instagram hesabına bir süredir ulaşılamıyordu. Sağlık sorunları yaşayan Dilan Polat, “Instagram hesabını kapattı.” haberleri ardından hastane odasından paylaşımda bulundu.

 

Hastanelik olan Dilan Polat'tan açıklama: Hesabını neden kapattı?

Sosyal medya fenomeni ve iş insanı Dilan Polat’ın Instagram hesabı kapandı. Bir süredir sağlık sorunları yaşayan ve ameliyat olacağını açıklayan Polat’ın hastanelik olduğu ortaya çıktı.

Hastanelik olan Dilan Polat'tan açıklama: Hesabını neden kapattı? - 1

 

HASTANE ODASINDA PAYLAŞIM

Hastanede odasından fotoğraf paylaşımı yapan Engin Polat; “Kan değerleri düşmediği için bir süre hastanede takip edilmesi gerecek ama yine iyi olacak. Dualarınız bizimle olsun.” ifadelerini kullandı.

“HESABIMI BEN KAPATMADIM”

Hesabını kapattığı söylenen Dilan Polat, yedek Instagram hesabından açıklama yaptı ve iddiaları yalanladı. Polat; “Hesabımı ben kapatmadım, benden haraç kesmek isteyenler kapattırdı. Paramı vermediğim için bugün bunlarla karşı karşıyayım. Sırf bu haberlerin durması için para istendi. Karakterli bir insan olduğum için vermedim.” ifadelerini kullandı.

Hastanelik olan Dilan Polat'tan açıklama: Hesabını neden kapattı? - 2

 

İDDİALARA GÖZYAŞLARI İÇİNDE YANIT VERMİŞTİ

Saçlarına dolarlar takan, kahvesinin içine altın tozu döken, çiçeklere altın serpen, son model araçlar, helikopterler ve özel uçaklarla sosyal medyada gündemden düşmeyen Engin-Dilan Polat çiftinin mal varlığı ve para kaynakları son günlerde birçok kişi tarafından sorgulanıyordu.

Gözyaşlarına boğulan Dilan Polat, iddiaları “Biz gibi insanlara neler yakıştırdılar. Biz vatanını, milletini, devletini gerçekten seven insanlarız.” sözleriyle yalanlamıştı.

Polat’ın eşi Engin Polat ise iddialara dair “2022 yılına kadar incelendik. Göz önünde olan insanlarız her sene inceleniyoruz. Bizim her senemiz inceleniyor zaten. Hiçbir şey bilmeyen insanların lafıyla gündem yaratmayın. Avukat ordum çalışıyor, herkese dava açıyoruz. Kamuoyu baskısından dolayı tabiki herkes işini yapacak. İnsanların tek dertleri magazin. İnsanların ilgilendikleri tek şey magazin ve merak. Bir kaos arıyorlar. Bu şekilde başaramamış olmalarını bastırıyorlar. Ülkemizde yatırımlarımız devam ediyor. Ülkemize döviz çekmek için çalışıyoruz.” demişti.

 

İlgili Yazılar

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir