Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Burcu Şeritoğlu

Burcu Şeritoğlu

Burcu Şeritoğlu kimdir kendisi tek tek anlattı

Magazin Evreni Magazin Evreni -
0

 

Burcu Şeritoğlu

Başarılı model ve oyuncu Burcu Şeritoğlu ile yaptığımız eğlenceli ve bilgilendirici röportajımız sizlerle ;

-Öncelikle bize kendinizden bahseder misiniz ?
BURCU ŞERİTOĞLU 2000 Yılında Adanada doğdum 2021 yılında Çağ Üniversitesi’nden farklı bir bölüm ve alana sahibim fakat tercih etmedim hep söylerler neden mankenlik ? benim için hayal değildi çünkü doğuştan manken olarak doğduğumu söylerdi çevrem. Ve bende bu konunun üzerine gittim üzerine gittiğim konularda genellikle başarılı olmuşumdur. Hırslı ve istikrarlı bir yapım vardır. Yengeç burcu kadınıyım aşk duygusallık hırs güç benlik kavramlar. Yanlızca ben değil toplumumuzun kadınları ile gurur duyuyorum çünkü Türk kadınlarının haklarının bu denli savunulması güçlü olmalarından yanayım her kadın çalışmalı ayakları üzerinde durmalı ve kendini ezdirmemeli, ben ailem den ve annemden bu şekilde öğrendim ve bu yüzden dimdik mutlu bir kadınım mankenlik de duruşu yürüyüşü ile bir bütün ifade meslek alanı benim için tasarımların askıdaki biçimi önemli duruşu yürüyüşü,bakışıyla bir bütün.

Mesleğinize ilk adımı nasıl attınız?
Mesleğime 2022 senesinde Best Model Türkiye yarışması ile geldim. Yarışmada derece aldıktan sonra İstanbul’da yaşamaya devam ettim. Sektörde gerekli modellik ve yürüyüş eğitimlerimi Asil Çağıl’dan aldıktan sonra Fame Modelde FAME PHOTOMODEL 2022 ödülünü aldım yılın en iyi modeli seçildim. Ardından Marmaris’e gittim ve orada Mis Agaen 2023 yarışmasına katıldım bu yarışma Türkiye ve Yunanistan adına yapılmış olan bir yarışmaydı burada aldığım ödül TÜRKİYE-YÜNANİSTAN dostluğu ödülünü aldım.

Medya ile aranız nasıl? Televizyon, internet, gazete, dergi gibi iletişim araçlarından ne şekilde faydalanıyorsunuz? Sosyal medya ile aranız nasıl?
Medya ile aram gayet iyi instegramı iş ağırlıklı kullansam da sosyal medyada hobilerimi de paylaşmaya özen gösteriyorum kamp ,doğa ,at binmek gibi spor faliyetlerimi de paylaşıyorum.

Mesleki çalışmalarınızdan bahseder misiniz ?
Yaklaşık olarak 4 yıldır mankenlik yapıyorum birçok defile ve organizasyon ile çalıştım.

Son çalışmanızı bize anlatır mısınız ?
En son Bomonti Hilton İSTONMOD FASHION WEEK ORGANİZASYONUNDA YER ALDIM.

Mesleğinizin sizce stresli yanları var mı neler ?
Bu meslekte öğrendiğim elbette duygular var sabır öz duygu duruş yürüyüş senkronize edip bütün haline getirip tıpkı yoga yaparken nasıl bir denge söz konusu ise benzer en çok ta beni gün sonunda topuklu ayakkabının ayağımda bıraktığı gün sonu yorgunluğu ancak sevdiğim mankenlik mesleğinin bana en tatlı gelen yanıdır.

 

Boş zamanlarınız nasıl değerlendiriyorsunuz?
Genel anlamda işim ve arkadaşlıklarım bir bütün olduğu için boş günlerimi bilgisayarım veya bir kahve eşliğinde veya müzik ile geçirmeyi seviyorum. Dj lik alanı ilgimi fazlasıyla çekiyor ve ben bunu hobi olarak yapıyorum şimdilik bilemem bir gün işim ile bütün haline gelebilir.
Hayatımın Kitabı/Filmi diyebileceğiniz bir kitap/film var mı?
Biraz klişe olabilir fakat bu soru sorulduğunda geçmişe gidiyorum jenerik müziği ve bütün duyguları ile elbette’’ Titanik’’ diyorum duygusal ve güçlü bir ifade veren yıllar geçsede eskimeyen bir klasiktir benim için
En sevdiğiniz şarkı?
‘’back to back -amy winehouse’’
Disfruto

 

En önemli icat sizce nedir ?
Müzik aletleri

Doğada zaman geçirmeyi seviyorum ve gittiğim cennet gibi yerlerdeki atıklar çevreciyim ancak bazı insanların buna olan duygusuz ve duyarsızlığı beni üzüyor bu durum bir bütün doğada yaşayan canlılar var ve bu bir çok canlıyıda katletmek.

Keşke yapmasaydım dediğiniz şey var mı ?
Keşke demeyi sevmiyorum çünkü yapacağım her şeyi 3 defa düşünürüm.
Sizi en iyi tanımlayan kelime ?
Siyah ve siyah

– Bu zamana kadar unutamadığınız mesleki deneyiminiz anınız oldu mu?
Evet fitness ve eğitmenlik yaptığım günler çok keyifliydi

-Hayatınızı bir kaç kelime ile tarif eder misiniz? Dolu, mutlu, tatminkar, eğlenceli, vs.
Heyecanlı bir o kadar sabırlı dengeli sevgi dolu duruş,bakış,sihirli sözcükler.

-Hayallerinizin şu anki hayatınızı oluşturmada rolü neydi? Bu noktaya geldiğinizi hayal ediyor muydunuz?
Henüz 24 yaşındayım ve hayallerimin daha başındayım.

2024 yılında adını çok duyacağımız başarılı oyuncu ve model Burcu Şeritoğlu güzelliği ile de göz kamaştırdı .

 

“ Son yıllarda yapımcılık yaparak ismini duyuran Yamaç Koçak Bey bu sürecin basında sonuna kadar hep yanımda oldu ve halen de benim yanımda . Onun bana olan güveni, inancı ve yönlendirmeleri sayesinde yakın zamanda kendimi çok daha büyük yerlerde göreceğim . Yamaç Koçak Beye çok ama çok teşekkür ederim. Umarım onun inancını en kısa sürede yerine getireceğim ve kendimi ispatlayacağım . “ dedi
Magazinevrenine verdiği röportaj için çok teşekkür eder kariyerinde başarılar dileriz .

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir