Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Yamaç Koçak

Yamaç Koçak

Yamaç Koçak yapımcılığı ile 2023 yılına damga vurdu

Magazin Evreni Magazin Evreni -
0

Yamaç Koçak Kimdir ?

Doğumu Van Erciş olan Yamaç KOÇAK adlı oyuncu 13 yaşından beri ıstanbulda ikamet etmeye ve setlerde boy göstermeye devam ediyor . Konservatuar mezunu olan YAMAÇ KOÇAK Mimar Sinan Devlet Konservatuarı , Müjdat Gezen Konservatuarı , Başkent İletişin Konservatuarı ,sınema sahne sanatlarından aldığı eğitimle yükselen oyunculuk tecrübelerini MAHREM , ERKEK SEVERSE , BAŞKOMSER ATLAS , GÜLÜMSE GENERAL , SAVAŞÇI , KURULUŞ OSMAN gibi dizilerde kendini çok ileriye taşımıştır .

 

Yeni hedeflerini daha yükseklere koyup Türk sinema ve dizi dünyasında en güçlü oyunculardan olacağını söyleyerek kendine inancını ortaya koymuştur.

 

Yamaç Koçak 2023 Yılına Damga Vurdu

Sevilen diziler aile , şahane hayatım , bir derdim var da yapımcılığı üstlenen yamaç Koçak birçok ünlü ismi de bir araya getirdi .

 

Özellikle aile dizisinde kurduğu kadro ile büyük beğeni toplayan yamaç Koçak şahane hayatım ve bir derdim var Dizisi ile de tüm dizilere meydan okudu .

İlerleyen yıllarda netflix için büyük bir proje hazırlığında olan yamaç koçak “ yer yerinden oynayacak “ dedi .

Yeni Yüzler Yeni Sistem

Şimdileri de yeni yüzleride keşfetmek ve onları dünyaya tanıtmak için yoğun çaba sarfeden Yamaç Koçak kurulu düzenleri Hollywood ekoline çevireceğini de cümlelerine ekledi .

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir