Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Serap Ateş

Serap Ateş

Serap Ateş Yükselişte Serap Ateş Kimdir ? İşte detaylar

Magazin Evreni Magazin Evreni -
0

Serap Ateş: L&N Menajerlik İle Yükselişte!

Erzurum’un sıcak yüzlü kızı Serap Ateş, 15 Ağustos 1990 doğumlu ve 170 cm boyunda. Oyunculuk serüvenine bir tesadüf sonucu adım atan Serap, bir ajansın önünden geçerken içeriye girip kayıt olarak bu heyecanlı yolculuğa başladı.

Öncelikle modellik kariyerine odaklanan Serap Ateş, aynı zamanda oyunculuk alanında da kendisini geliştirip önemli projelerde yer almayı hedefliyor. Hedefleri arasında topluma faydalı olmak ve inandığı değerleri yansıtmak var. Kendini gerçekleştirmeyi ve başarılar elde etmeyi amaçlayan Serap, her aşamada aynanın karşısına geçip kendi çabalarını takdir etmeyi ihmal etmiyor.

Oyunculuk dünyasında rol model olarak gördüğü isim Serenay Sarıkaya, en yakışıklı bulduğu aktör ise Çağatay Ulusoy. Beslenme düzenine özen gösteren Serap, genellikle sağlıklı besinleri tercih ediyor ve düzenli olarak pilates yaparak sporu hayatının bir parçası haline getiriyor.

2024 yılı itibariyle Serap Ateş, L&N Menajerlik ile işbirliği yaparak kariyerinde yeni bir sayfa açtı. Bu işbirliğiyle birlikte yıldızı parlayan genç oyuncu, hedeflerine emin adımlarla ilerleyerek adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir