Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Türkiye’yi terk eden Selin Ciğerci bakın nereye gidiyor

Türkiye’yi terk eden Selin Ciğerci bakın nereye gidiyor

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren ünlü fenomen Selin Ciğerci iki kere evlenip boşandığı Gökhan Çıra ile taşıyıcı anne aracılığıyla evlat edinmişti. Türkiye'yi terk edeceğini söyleyen Ciğerci gideceği ülkeyi de açıkladı.

Magazin Evreni Magazin Evreni -
223 0

 

Türkiye’yi terk eden Selin Ciğerci bakın nereye gidiyor! “İşimi ve kızımı orada büyüteceğim”

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren ünlü fenomen Selin Ciğerci iki kere evlenip boşandığı Gökhan Çıra ile taşıyıcı anne aracılığıyla evlat edinmişti. Türkiye’yi terk edeceğini söyleyen Ciğerci gideceği ülkeyi de açıkladı.

Türkiye'yi terk eden Selin Ciğerci bakın nereye gidiyor! "İşimi ve kızımı orada büyüteceğim"

Ünlü fenomen Selin Ciğerci, Gökhan Çıra ile evli olduğu dönemde bir bebeği evlat edindiklerini açıklamıştı. Taşıyıcı anne aracılığıyla evlat edinen Ciğerci kızıyla beraber Türkiye’den gideceğini duyurdu.

 

Ekran görüntüsü 2023-09-28 152633

Snob Magazin’in haberine göre evlat edindiği kızına Saadet Selenay adını koyan Selin Ciğerci “Haftaya Amerika’ya yerleşiyorum. Burada konuşup dursunlar. İşimi ve kızımı orada büyüteceğim. Huzurluyum. Herkes iyi ve mutlu olsun. Ben de dedikodu yok, sadece işim var” açıklamasını yaptı.

Ekran görüntüsü 2023-09-28 152624

Amerika’ya taşınınca Türkiye’deki işlerini devam ettireceğini söyleyen Ciğerci, “Biz bu ülkeye para sokuyoruz. Kıymetimizi bilsinler. İşimizle kafaya yemişiz. Alışverişe değil fuara giderken, beni yakaladınız. Miami’de ev aldım. Yılbaşından sonra taşınacağım” dedi

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir