Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel Bilgi
  4. »
  5. POV ACTİNG HOUSE

POV ACTİNG HOUSE

Pov Acting House Büyük Kadrosu ile oyuncuların kariyer basamaklarını hızlı ve emin adımlarla çıkmalarını sağlıyor .

Magazin Evreni Magazin Evreni -

Yeni Oyunculuk Okulu Pov Acting House

Genç yeteneklerin yeni adresi
POV Acting House

POV Acting House oyunculuk sektörüne yeni yetenekler kazandıracak.

Pov acting house 2023
Pov Acting House

 

Kübra Doğruer ve Burcu Boztepe, oyuncu olmak isteyen gençleri hedeflerine ulaştırmak amacıyla bir eğitim kurumu açtı. Gençleri sektörün ustalarıyla bir araya getiren POV Acting House, 2022’nin temmuz ayında faaliyete geçti. Doğruer ile Boztepe, kurumdan mezun olacak öğrencileri sektörde temsil etmek üzere bir de menajerlik firması kurdu.

Kübra Doğruer İle Pov Acting House

 

Cast direktörü ve menajer Kübra Doğruer ile oyuncu Burcu Boztepe, oyunculuk hayalleri kuran gençleri sektördeki önemli cast direktörleri, yönetmenler, menajerler ve oyuncularla bir araya getirmek için bir eğitim kurumu açtı.

Pov Acting house
Pov Acting house

Oyuncu adaylarına deneyim kazandırmayı, kamera önünde ve audition’larda doğru teknikleri uygulamalarını sağlamayı hedefleyen POV Acting House, 2022 yılının temmuz ayında faaliyete geçti.

Kübra Doğruer Pov Acting House
Kübra Doğru Er Acting House

 

İŞTE EĞİTİM KADROSU

POV Acting House’un eğitmenleri arasında cast direktörü ve 1441 Proje Sorumlusu Fatoş Koçak, oyuncu Başak Daşman,
Icon cast direktörleri Ayşe Berkiş ve Sevilay Bal yer alıyor. Öğrenciler ayrıca oyuncular Münibe Millet, Onur Durmaz, Uğur Uzunel, Ahmet Burak Bacınoğlu, Nuri Karadeniz, Burcu Salihoğlu, Ayşegül Aydın, yönetmenler Eylem Kaftan, Yunus Ozan Korkut, Ceylan Özgün Özçelik, menajer Gökçe Aktaş, Med Yapım – Yapım Koordinatörü ve cast direktörü Seçkin Kartal Kulabaş ile tanışma fırsatını yakalıyor.

Pov Acting House
Pov Acting House

SEMBOLİK ÜCRETLER YARDIM FAALİYETLERİNE

Pov Acting House, öğrencilerine yalnızca oyunculuk eğitimi vermekle kalmıyor, aynı zamanda iletişim biçimleri, giyim tarzları, görünüşleri ve sosyal etkinliklerle motivasyon sağlamaları konularında da onlara destekte bulunuyor. Son olarak “Sinema Günleri: Sektör Buluşmaları” etkinliğine katılan öğrenciler, sektörle ilgili düzenlenen söyleşilere ücretsiz olarak katılma şansı buluyor. Söyleşilere dışarıdan katılanların ödediği sembolik ücretler ise kurumun yardım faaliyetlerinde kullanılıyor. Şimdiye dek depremzedelere ve SMA’lı çocukların tedavisine destek veren kurum, Yusuf Eren bebeğinin kampanyasının tamamlanmasına da önemli bir katkıda bulundu.

 

Pov Acting house
MENAJERLİK DE YAPACAKLAR

Kübra Doğruer ile Burcu Boztepe ayrıca eğitimlerinde başarı gösteren öğrencilerini sektörde temsil etmek üzere bir menajerlik firması da kurdu. Pov Acting House’dan mezun olan gençleri profesyonel iş yaşamlarında Pov Acting House Talent şirketi temsil edecek.

 

Pov Acting house
Pov Acting house

 

AKADEMİDEN KURULUŞ OSMANA OYUNCU

Pov Acting House Talent’ın oyuncusu Elif Savaş Kuruluş Osman Dizisinde Gülce Hatun karakteri için anlaştı.

Pov Acting House Kuruluş Osman
Pov Acting House Kuruluş Osman

 

İlgili Yazılar

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir