Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel Bilgi
  4. »
  5. Melissa Vargas’ın adı yanlış anons edilince olay oldu!

Melissa Vargas’ın adı yanlış anons edilince olay oldu!

Melissa Vargas'ın adı yanlış anons edilince olay oldu! Ebrar Karakurt ve Zehra Güneş dayanamadı.

Magazin Evreni Magazin Evreni -
205 0

MELİSA VARGAS

MELİSA VARGAS‘ın adı yanlış anons edilince olay oldu! Ebrar Karakurt ve Zehra Güneş dayanamadı.

Filenin Sultanları’nın parlayan yıldızlarından biri olan Melissa Vargas Avrupa Şampiyonluğundaki başarılı skorlarıyla hafızalara kazındı. Sempatik tavırlarıyla da sık sık ilgi odağı olan Vargas’ın adı yanlış anons edilince Zehra Güneş ve Ebrar Karakurt’tan da tepki gecikmedi.

Filenin Sultanları’nın sevilen isimlerinden biri olan başarılı voleybolcu Melissa Vargas sosyal medyada gündem oldu. Milli takımın parlayan yıldızlarından biri olan Vargas’ın adının yanlış anons edilmesi tepki topladı.

Oynadığı maçlarda servis rekorları kıran Filenin Sultanları’nın çok konuşulan isimlerinden Melissa Vargas’ın adı yanlış telaffuz edilince Ebrar Karakurt ve Zehra Güneş’ten tepki gecikmedi. İkilinin tepkisi sosyal medyada viral oldu.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı isimlerinden Melissa Vargas’ın ismi bir maçta yanlış anons edildi. Melissa Vargas’ın soyadı ‘Vasgar’ olarak okundu.

Spiker’in Vasgar dediğini duyan Melissa Vargas, Ebrar Karakurt’a bakarak şaşkınlığını dile getirdi. O anlarda Zehra Güneş ve Ebrar Karakurt’un tepkisi kameralara yansıdı.

Filenin Sultanları 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemelerinden namağlup çıkmayı başardı! Ülkemize gurur üstüne gurur yaşatmaya devam eden Filenin Sultanları’nın ikonik anları ise sosyal medyada viral oluyor. Son olarak Melissa Vargas’ın İstiklal Marşı‘na eşlik ettiği anlar hepimizi duygulandırırken İstiklal Marşı’nı öğreten ismin Ebrar Karakurt olduğu ortaya çıktı!

Filenin Sultanları 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemelerini 7’de 7 yaparak namağlup tamamladı.

Avrupa Şampiyonası finaline 41 sayıyla damgasını vuran Melissa Vargas ise göğsümüzü kabartmaya devam ediyor.

Gerek Avrupa Şampiyonası’nda gerek grup elemelerinde başarıdan başarıya koşan Melissa Vargas, ülkemizin en büyük gururlarından birisi.

Öyle ki yaptığı son davranış da bunu kanıtlar nitelikteydi!

Melissa Vargas, Arjantin maçı öncesinde Ebrar Karakurt’a bakarak İstiklal Marşı’nın başına eşlik etmişti.

Melissa Vargas, Arjantin maçı öncesinde Ebrar Karakurt'a bakarak İstiklal Marşı'nın başına eşlik etmişti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir