Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kübra Şaşmaz

Kübra Şaşmaz

Kübra Şaşmaz- magazinevreni

Magazin Evreni Magazin Evreni -
0

Kübra Şaşmaz

1990 Ordu doğumlu güzel ve başarılı oyuncu Kübra Şaşmaz kimdir , hangi projelerde yer aldı , oyunculukla alakalı düşünceleri ve hedefi nedir ? İşte detaylar …

Oyunculuk hayalleri yolunda emin adımlarla ilerlemek isteyen güzel oyuncu Kübra Şaşmaz ; Sadri Alışık Kültür Merkezinden oyunculuk eğitim aldıktan sonra hemen dans ve şans eğitimleri de alıp sektöre tam donanımlı şekilde adım attı.

Kübra Şaşmaz- magazinevreni
Kübra Şaşmaz- magazinevreni

Kübra Şaşmaz İçin Oyunculuk ?

“Oyunculuk benim için öylesine birsey değil hayatın kendisi.” diyen başarılı oyuncu belli başlı rollerde sınırlı kalmak istemediğini pastadaki tüm rollere talip olduğunu , oynamak değil yaşamak istiyorum , sektörde ödüllü oyıdiyerek belirtti .

 

Kübra Şaşmaz- magazinevreni
Kübra Şaşmaz- magazinevreni

Şimdilerde eğitim aldığı yönetmen Arkın Aktaç’ın keşfi ile yönetmenliğini Güvenç Selekman’ın yaptığı  YouTube projesine dahil olan Kübra Şaşmaz Amerika da gösterime giren dizinin başrollerinden birini üstlendi .

Yapımcı Öznur Çaylak ile tanışıp ona kendisini açıkladıktan sonra Öznur Çaylak tarafından yeteceği keşfedilen güzel oyuncu yeni projesine de imzasını attı .

2024 yılının en çok çıkış yapacak oyuncuları arasında gösterilen Kübra Şaşmaz izleyicileri şimdiden kendisine hayran bırakmaya başladı .

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir