Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Katil Sinema Filmi 2024

Katil Sinema Filmi 2024

Magazin Evreni Magazin Evreni -
0
Katil Filmi - Ali Ekber Görel

Katil Sinema Filmi 2024

Katil Filmi - Ali Ekber Görel
Katil Filmi – Ali Ekber Görel

Katil sinema filmi için imzalar atıldı !

 

Yapımcı Ali Ekber Görel‘in son projesi olan “Katil” filminin çekimleri için ilk imzalar atıldı. Proje Koordinatörü Mehmet Arda Yalçınkaya‘nın titiz çalışmaları ve güçlü oyuncu kadrosuyla büyük beklentiler yaratan “Katil“, sinema dünyasında şimdiden merak uyandırdı.

Katil Sinema Filmi Kadrosu

Filmin başrollerinde başarılı ve güzel oyuncu Faina Hasanova ve yetenekli oyuncu Ali Asker  Buğur yer alıyor. Hasanova ve Buğur’un duygusal ve karmaşık karakterleri canlandıracağı bu projede, performanslarının göz kamaştırması bekleniyor. Onlara, yetenekli oyuncular Sinan Uysal, Şefika Gedik, Sargın Güven Yıldız ve Hasan Çoban eşlik edecek. Her biri, karakterlerine derinlik kazandıracak performanslarıyla biliniyor.

“Katil”, izleyiciyi derin bir duygusal yolculuğa çıkaracak bir dram filmi olarak tanımlanıyor.
Yapımcı Görel, bu projenin kariyerinin en iddialı projelerinden biri olduğunu belirterek, “Katil’in, izleyiciyi duygusal olarak sarsacak ve düşündürecek bir yapım olacağına inanıyorum. Senaryosu, oyuncu kadrosu ve yönetimiyle iz bırakacak bir film olacak” dedi.

Filmde, trajik olayların ve derin kişisel mücadelelerin perde arkasını aralayacak olan karakterlerin hikayesi, izleyiciyi soluksuz bir şekilde ekrana kilitleyecek. Görel, ekibin enerjisinden ve uyumundan oldukça memnun olduğunu ve çekimlerin planlandığı gibi kısa sürede başlayacağını ifade etti.

“Katil”, güçlü anlatımı ve dikkat çekici görsel tarzıyla sinemaseverleri büyüleyecek gibi görünüyor. Merakla beklenen filmin, büyük bir başarı elde etmesi ve sinema dünyasında adından sıkça söz ettirmesi bekleniyor.

 

*Ali Ekber Görel Kimdir?*

 

Ali Ekber Görel

1974 tarihinde Tokat’ın Almus ilçesinde dünyaya gelmiştir. Daha sonrasında İstanbul’a göç etmiştir. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünü kazanmıştır. Gençlik döneminde yaşadığı maddi imkansızlıklardan kaynaklı eğitim hayatına ara vermek zorunda kalmıştır. Gençlik dönemlerinde ilgisi üzerine oyunculuğa yönelen Ali Ekber Görel, ünlü isimlerden Derya Şen ve Yağmur Yılan’dan bire bir oyunculuk eğitimleri almıştır. Sektöre ilk olarak, Özcan Deniz’in “Yalan” adlı projesinde yer alarak ismi duyurmuştur. Ardından Kanal 7’de yayınlanan “Yörük”, Show Tv’de yayınlanan “Kurtlar Vadisi”, “Çukur”, “Üç Kuruş”, “Baba”, Star Tv’de yayınlanan “Menajerimi Ara”, ATV’de yayınlanan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, Exxen’de yayınlanan “Şeref Bey”, TRT’de yayınlanan “Hacı Bayram Veli”, “Savaşın Kanunları”, Netflix’te yayınlanan “Kimsesizler” ve Blutv’de “Bizden Ne Olur?” adlı dizi projelerinde yer almıştır. Ayrıca, TRT’de yayınlanan “Kuşkonmaz” belgeselinde yer alarak adından söz ettirmiştir. Ali Ekber Görel son dönemlerde, Firar adlı bir film projesinin yapımcılığını üstlenmiştir. Kendisi, yakın bir zamanda Katil adlı sinema filmi projesini beyaz perdeye kavuşturmaya hazırlanıyor.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir