Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. İLKER KALELİ EKRANLARA

İLKER KALELİ EKRANLARA

İLKER KALELİ EKRANLARA DÖNÜYOR

Magazin Evreni Magazin Evreni -
208 0

İLKER KALELİ EKRANLARA

İlker Kaleli ekranlara “Arak” dizisi ile geri dönmeye hazırlanıyor! Kadro tamamlanıyor!

Bir süredir ekranlardan uzak kalan İlker Kaleli yeni bir proje ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki İlker Kaleli’nin yeni projesi ne? İlker Kaleli hangi yapımla anlaştı? İlker Kaleli’nin yeni dizisinin adı ne? İlker Kaleli Arak dizisinde hangi karaktere hayat verecek? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisi uyarlama mı? Arak dizisinde kimler rol alacak? Arak dizisinin çekimleri ne zaman başlıyor? Arak dizisi ne zaman, nerede yayınlanacak? İlker Kaleli kimdir?

 

İLKER KALELİ KİMDİR?

Televizyon ekranından bir süre uzak kalan ve yeni projeler için teklifleri değerlendiren İlker Kaleli izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. İşte detaylar!

Sevilen oyuncu İlker Kaleli yeni bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkmayı bekliyor. Karizmatik aktör Most Yapım’ın merakla beklenen “Arak” adlı dizi projesiyle anlaşma aşamasına geldi. Murat Can Oğuz’un yapımcı, Ender Mıhlar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı Arak’ta İlker Kaleli, Kara adlı etkileyici bir rolü oynamaya hazırlanıyor. Show TV için hazırlanan dizinin çekimleri İstanbul’da yapılacak.

23-09/12/r2ux-mijm0inddr6zxcs0a.jpg

Ayrıca Kaleli’nin son olarak İspanyol yıldız Meggie Civantos ile başrolünü paylaştığı “La Pasion Turca”nın 2024 Ocak’ta yayına girmesi planlanıyor.

23-09/21/yeni-proje.jpg

Hayatlarını hırsızlık yaparak kazanan Talan ailesinin sarsıcı ve bir o kadar da eğlenceli hikâyesini anlatan “Arak”ta Bennu Yıldırımlar Sema Sultan’ı oynayacak. İlker Kaleli’nin “Kara” rolüyle seyirci karşısına çıkacağı dizide Tülin Özen “Yosun” rolüyle Kara’nın ablasını, Furkan Kalabalık ise “Sedat” rolüyle ünlü oyuncunun kardeşini oynayacak.

23-09/29/yeni-proje.jpg

Bedir Bedir’in “Necip”, Demircan Kaçel’in “Poyraz”, Cem Zeynel Kılıç’ın “Yağmur”, Beril Kolcu’nun “Aslı”, Ozan Kasal‘ın “Ozan”a hayat vereceği dizide Yıldıray Şahinler “Halim” ve İlker Aksum ise “Baykal” rolüyle seyirci karşısına çıkacak

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir