Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. İbrahim Çelikkol ile Melis Sezen’li Senden Önce Dizisinde Gelişme

İbrahim Çelikkol ile Melis Sezen’li Senden Önce Dizisinde Gelişme

İbrahim Çelikkol ile Melis Sezen'li Senden Önce dizisiyle ilgili bir flaş gelişme daha Kanal D'nin İbrahim Çelikkol ile Melis Sezen'i buluşturan "Senden Önce" dizisi sete çıkmadan önemli değişiklik yaşandı.

Magazin Evreni Magazin Evreni -
140 0

İbrahim Çelikkol ile Melis Sezen’li Senden Önce dizisiyle ilgili bir flaş gelişme daha

Kanal D’nin İbrahim Çelikkol ile Melis Sezen’i buluşturan “Senden Önce” dizisi sete çıkmadan önemli değişiklik yaşandı.

 

İbrahim Çelikkol ile Melis Sezen’in başrolünü paylaştığı “Senden Önce” dizisi merakla bekleniyor. “Till Death” dizisinden uyarlanacak olan D Media imzalı dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yapacağı açıklanmıştı. Ancak son haberlere göre Gözelekli projeden ayrıldı.

 “Senden Önce”de İbrahim Çelikkol ünlü bir inşaat şirketinin sahibi Hakan Dağıstan’a, Melis Sezen ise Hakan’ın eşi Merve’ye hayat verecek. Dizinin 3. başrol karakteri Sahra’yı kimin oynayacağı ise merak konusu oldu. İrem Helvacıoğlu projeden imza aşamasındayken ayrılmıştı.

 

Senden Önce Dizisinin  Konusu Ve Kadrosu ?

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi “Senden Önce”nin oyuncu kadrosuna İbrahim Çelikkol ve Melis Sezen’in ardından İrem Helvacıoğlu dahil oldu. Oyuncu kış sezonunda izleyiciyle buluşacak dizide Sahra’ya hayat verecek.

D Media, dünyanın en büyük TV içerik fuarlarından biri olan ve her yıl Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşen MIPCOM’da “Senden Önce” dizisi için anlaşma yaptı. Türk dizi sektöründe ses getiren bu anlaşma sonrası gözler cast ekibine çevrildi. Dizide kimlerin rol alacağı merak konusu oldu.

2024 Şubat ayında ekrana gelmesi planlanan dizinin ilk ismi ise, İbrahim Çelikkol oldu. Çelikkol dizide “Hakan” karakterini canlandıracak. Yapımcı firmadan alınan bilgilere göre “Senden Önce” için cast çalışmalarının büyük bir titizlikle yapıldığı ve ünlü isimlerle görüşmelerin devam ettiği belirtildi.

Öte yandan, Kanal D’nin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda İbrahim Çelikkol’un fotoğrafının altına “Hoşgeldin, yeniden” mesajı yazılması dikkat çekti.

Senden Önce yönetmeninin Serdar Gözelekli olduğu ise, önceki günlerde açıklanmıştı.

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi ‘Senden Önce’nin kadrosuna, İbrahim Çelikkol ve Melis Sezen’in ardından ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu dahil oldu.

İrem Helvacıoğlu, Senden Önce kadrosunda

Kanal D‘nin kış sezonunda ekrana getireceği Senden Önce, oyuncu kadrosuyla şimdiden merak uyandırdı. ‘Till Death‘ten D Media tarafından uyarlanan dizide İbrahim Çelikkol ve Melis Sezen başrolleri paylaşacak. Cast çalışmaları büyük titizlikle yürütülen dizinin bir diğer yıldızı da açıklandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir