Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. GELECEĞİN YILDIZLARI MELİSA SEDA VE MERT DEMİRCİ GALADA DİKKAT ÇEKTİ

GELECEĞİN YILDIZLARI MELİSA SEDA VE MERT DEMİRCİ GALADA DİKKAT ÇEKTİ

Geleceğin yıldızları gala da ilgi odağı oldular . Mert Demirci, Melisa Seda

Magazin Evreni Magazin Evreni -
0

GELECEĞİN YILDIZLARI GALADA İLGİ TOPLADI

MEHMED FETİHLERİN SULTANI dizisinin galasına ATEŞ KUŞLARI dizisinin SELİM`İ MERT DEMİRCİ ve KANÇİÇEKLERİ dizisinin AZRA`SI MELİSA SEDA L&N MENAJERLİK özel davetlileri olarak galaya giriş yaptılar . Gala boyuncu magazin ve birçok menajerin ilgileri altına kalan başarılı oyuncular verdikleri röportaj ve pozlarla biz de buradayız dediler .

2024 YILININ EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN OYUNCULARI GALADA

MERT DEMİRCİ

2024 yılının hemen başında sevilen dizi KIZILCIK ŞERBETİNE konuk olan ve izleyici kitlelesi tarafından hem oyunculuğu hemde yakışılıklılığı ile çok beğenilen MERT DEMİRCİ anlık bir teklif ile BOZDAĞ YAPIMIN yaptığı ATEŞ KUŞLARINDA SELİM karakterine hayat vererek dizi sevenler ve sektördeki kişiler tarafından alkış aldı. Son dönemlerde yaptığı çıkış ile TERZİ ADEM ALTUN ile giyim sponsorluğu antlaşması da yapan başarılı oyuncu MERT DEMİRCİ galada şık giyimi ve duruşu ile markayı en iyi şekilde temsil ettiğini de gösterdi. Ayrıca verdiği röportajda yakın zamanda süpriz bir projeye imza atacak olduğunu da belirten yakışıklı oyuncu MERT DEMİRCİ ; başarının sırrını da şu şekilde açıkladı ; ‘arzu ve istekle çalışma , sürekli hazır konumda bulunmak , düzenli beslenme ve düzenli uyku ve tabi en önemlisi de bunların yanında sizi başarıya götürecek AZİM ŞENGÜL ve ELİF GÖKTEPE gibi kariyer planlamasını en iyi düzeyde ayarlayan menajerlere sahip olmaktır ‘ dedi.
Kendisine olan güveni kadar menajerlerine de güvenen başarılı ve yakışıklı oyuncu 2024 yaz ayına gözü dikmiş durumda .

 

Mert Demirci
Mert Demirci

MELİSA SEDA

 

Melisa seda
Melisa Seda

Giydiği zarif elbise ile güzelliğini süsleyen MELİSA SEDA sevilen dizi KAN ÇİÇEKLERİ dizisinde AZRA karakteri ile tv`ye dönüş yaptı . KAN ÇİÇEKLERİ dizisi öncesinde 2024 yılına başrollerinde AHMET KURALIN yer aldığı GASSAL dizisinde SEDA karakterine hayat verecek olan başarılı ve güzel oyuncu ilk çıkısını 2020 yılında MENAJERİMİ ARA dizisinde yapmıstı. 2020 yılından sonra sinema sektörüne yoğunlaşan güzel oyuncu 2024 yılında yeni menajeri ile dizi sektörüne hızlı bir giriş yaptı.
GALA` ya yakışıklı oyuncu MERT DEMİRCİ ile giriş yapan MELİSA SEDA güzelliği ve zarif kıyafeti ile dikkat çekti . Magazin dünyasının son dönemde sevilen mütavazi oyuncusu konumunda olan genç ve güzel oyuncu 2024 yılında yakaladığı başarının 2025 alacağı ödüllere hazırlık olduğunu söyledi . Menajerleri olan ELİF GÖKTEPE ve AZİM ŞENGÜL ile sadece menajer oyuncu değil arkadaş ve aile olduklarını belirten MELİSA SEDA , MERT DEMİRCİ gibi o da kariyerini genç menajerlere teslim etmiş olduğunu gösterdi .

 

Melisa SedaKimdir ?

Model, sinema ve dizi film oyuncusu. 25 Mayıs 1996 , Eskişehir doğumlu. Tam adı Melisa Seda . Babası Sadi Seda, Eskişehir Anadolu gazetesi yazarlarındandır. Katıldığı güzellik yarışmalarında “Yüz Güzeli” ve “Basın Güzeli” seçildi “Models of Eskişehir” adı altında düzenlenen güzellik yarışmasında üçüncü oldu.

2019 yılının popüler dizisi Menajeri Ara kadrosunda Sedef karakteri ile seyircilerin tanıdığı Melisa Sedason 4 yılda yer aldığı sinemalar ile de dikkatleri üzerine topladı .

Genç yaşı ve güzelliğinin yanısıra sergilediği başarılı performans ile dizi dünyasının ilgi odağı olan Melisa Seda uzun bir aradan sonra Tv’ye popüler dizi Kan Çiçekleri ile dönme kararı aldı .

Kariyerinin en verimli yılı olacağını savunan başarılı oyuncu şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başladı .

 

Melisa seda
Melisa Seda

Melisa seda
Melisa seda

 

MERT DEMİRCİ

MERT DEMİRCİ

MERT DEMİRCİYÜKSELİŞE DEVAM EDİYOR!

Başarılı oyuncu MERT DEMİRCİ yükselişine devam ediyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi ile tanınan ve binlerce izleyici tarafından Doğa (SILA TÜRKOĞLU) ile partner olsun isteklerine rağmen ; biranda ATEŞ KUŞLARI dizisinde Selim karakterine hayat vermeye başlayan MERT DEMİRCİ dizide Ayça ve Sultan karakterlerinin partnerleri oldu.

Birçok izleyici tarafından çok beğenilen ve kendine hayran bırakan başarılı oyuncu MERT DEMİRCİ , sadece oyunculuğu ile değil yakışıklılığı ile de birçok kızın yeni starı oldu.

MERT DEMİRCİ
MERT DEMİRCİ

2024 YILINA BOMBA GİBİ GİRİŞ YAPAN MERT DEMİRCİ KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

2024 yılında KIZILCIK ŞERBETİ ile giriş yapan ve şimdiler de ATEŞ KUŞLARINDA Selim karakterine hayat veren MERT DEMİRCİ 1996 yılında İstanbulda doğdu.

Genç yaşında umut vaad eden başarılı oyuncu MERT DEMİRCİ şimdiden geleceğin starları arasında gösteriliyor.

MERT DEMİRCİ
MERT DEMİRCİ

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir