Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Emre Dinler Roma Yolcusu

Emre Dinler Roma Yolcusu

Emre Dinler Roma Yolcusu

Magazin Evreni Magazin Evreni -


“Kuruluş Osman”ın kadrosuna katılan Emre Dinler Roma yolcusu

“Kuruluş Osman”la seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ferzan Özpetek’in filminde rol alan Emre Dinler önümüzdeki hafta gala için Roma’ya

“Kuruluş Osman”ın kadrosuna katılan Emre Dinler Roma yolcusu

“Kuruluş Osman”la seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ferzan Özpetek’in filminde rol alan Emre Dinler önümüzdeki hafta gala için Roma’ya gidecek.

emre dinler

Emre Dinler, Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Bu sezon “Kuruluş Osman” dizisine dahil olan oyuncu, “Uzun süredir hazırlanıyorum. At binme ve kılıç kullanma eğitimleri aldım. Zor ve yoğun geçti. En zoru at binme… Daha önce binmemiştim” dedi. Ayrıca Ferzan Özpetek‘in filminde yer alan Dinler, “Önümüzdeki hafta gala için Roma’ya gideceğim. Heyecanlıyım” diye konuştu.

    Emre Dinler Kimdir?

Emre Dinler 1995’te Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Hataylı’dır. Şimdilerde 28 yaşındadır.

Çocukluk dönemini Hatay’da geçiren Emre Dinler, 2013’te Miss & Mr Model of Turkey’e katıldı. Bu yarışmada 3’üncülük elde etti. Bu yarışmanın ardından modellik ve mankenlik yapmaya başladı.

 

İlk oyunculuk deneyimini, 2018’de, dönemin popüler dizisi Söz ile yaşadı. Bu tecrübesinin ardından 2018-2019 döneminde Gülperi dizisinde Mesut karakteri ile oyunculuk kariyerine devam etti.

Son 5 yıldır kamera önünde oyunculuk performansına devam eden Emre Dinler, geçen yıl  TRT1 ekranında izleyici ile buluşan Al Sancak’ta rol almıştır. Dizide Cengiz Uslu karakterine hayat verdi.Şimdilerde Kuruluş Osman Dizisi Kadrosunda yer almaktadır .

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir