Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Emir Hızır Bomba Proje İle Geliyor

Emir Hızır Bomba Proje İle Geliyor

Sevilen Dizi Arka Sokaklar kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu 2024’ün en çok konuşulacak isimleri arasında gösteriliyor .

Magazin Evreni Magazin Evreni -
0

Başarılı Oyuncu Emir Hızır Hakkında Hersey

 

1986 Rize doğumlu Eskişehir Anadolu üniversitesi Kamu yönetimi son sınıf öğrencisi olan Emir Hızır  ilköğretim yıllarından itibaren sahne sanatlarına olan ilgisi devam etmekte, okul hayatı boyunca okuldaki tüm gösterilere katıldı . Lise yıllarında iki Tiyatro oyununda başrol oynayan başarılı oyuncu ; oyunculuğun yanında  şiire ve resime olan merakı da hala devam ediyor.

 

Hayat  şartlarından dolayı çok istediği oyunculuk hayatına başlayalı bir kaç yıl kadar olan başarılı oyuncu  profesyonel olarak oyunculuk hayatına başlaması ise Erol Babaoğlu ve Ayla Algan ile tanışması ile  başladı kamera önü Oyunculuk Eğitimi yanında  doğaçlama eğitimleri de alan  ve metod Akademiden ileri oyunculuk teknikleri ile ilgili eğitimler almaya devam eden;  Ali Savaşçı ,Engin Benli ,Yeter Çiçek gibi ustalardan birebir ve grup dersleri alıyor bunların yanı sıra çeşitli dizi ve filmlerde oyunculuk yapıyor. Severek yaptığı bir iş olduğu için sürekli daha iyisini ortaya koymak adına kendisini sürekli geliştirmeye keşfetmeye öğrenmeye yoğunlaşan başarılı oyuncu  çalışkanlığı ile ön plana çıkıyor .

Ayrıca  kickboks branşında uzman olan ve bunun  yanı sıra karate MMA Capoeira gibi spor branşlarında da tecrübe ve bilgi sahibi olan Emir Hızır enerjisi yüksek bir insan olarak dikkat çekiyor .

Emir Hızır Oyunculukta Hedefi

“Bundan bir kaç yıl sonra Türkiye nin tanıdığı en başarılı oyuncular arasına katilacagima inanıyorum.
Şener Şen Haluk Bilginer Kıvanç Tatlıtuğ Kenan İmirzalıoğlu ve rahmetli Tuncel Kurtiz i örnek almaya çalışıyorum İlla bir öne çıkan var mı diyecek olursanız şu an için Haluk Bilginer ile çalışabilmeyi çok isterdim. “ dedi .

 

 

 

Emir Hızır Hangi Projelerde Yer Aldı ?

 

Erol Babaoğlu Cihangir Ceyhan gibi oyuncuların başrolünde oynadığı Dengeler sinema filminde oynayan başarılı oyuncu daha sonra ,Zibar absürt komedi dizisinde bölüm baş karakter oyuncusu olarak da oynadı.

 

Sevilen Dizi Arka Sokaklar kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu 2024’ün en çok konuşulacak isimleri arasında gösteriliyor .

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir