Magazin Evreni

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Zeynep Çevik Şimşek

Zeynep Çevik Şimşek

Zeynep Çevik Şimşek Genç Yaşında Meydan Okumaya Devam Ediyor !!

Magazin Evreni Magazin Evreni -
0

 

Genç Yetenek Zeynep Çevik Şimşek, L&N Menajerlik İle Yükselişe Geçiyor!

 

Ankara’nın yetiştirdiği genç yeteneklerden biri olan Zeynep Çevik Şimşek, 20 Ocak 2002 doğumlu ve 1.70 boyunda. Küçük yaşlardan itibaren izlediği dizilerin ve filmlerin repliklerini ezberleyerek ayna karşısında canlandırma yeteneğini fark eden Zeynep, ailesi tarafından “oyuncu Zeynep” olarak anılmaya başlandı. Bu takma adın verdiği özgüven ve istekle genç yaşına rağmen oyunculuk dünyasına adım atma kararı aldı.

Öncelikle Ankara Akademi Sanat Tiyatrosu’nda kamera önü oyunculuk ve tiyatro eğitimi alan Zeynep Çevik Şimşek, eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra Kubilay hocasının önderliğindeki Gönüldağı projesine dahil oldu. Bu proje, genç oyuncuya kamera önündeki ilk deneyimi yaşama şansı tanıdı ve Gönüldağı dizisindeki rolüyle izleyicilerin karşısına çıktı.

Popüler bir oyuncu olma hedefiyle yola çıkan Zeynep, “Herkesin sevdiği, oyunculuğunun hakkını verdiği bir isim olmak istiyorum. Kendi performansımda, izleyicilere rolüme inandıkları bir karakter sunarak, onların kalbinde özel bir yer edinmek istiyorum.” diyor.

Son zamanlarda dikkatini çeken ve kendisini örnek aldığı bir oyuncu olarak Afra Saraçoğlu’nu gösteren Zeynep Çevik Şimşek, azimli ve başarılı bir oyuncu olarak kariyerine yön verme konusunda Saraçoğlu’nun örnek bir figür olduğunu belirtiyor.

Ayrıca, Zeynep Çevik Şimşek’in ilham aldığı bir diğer isim ise Türk televizyon ve sinemasının başarılı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ. Naif duruşu ve karakteristik oyunculuğuyla Zeynep’in gözdesi olan Tatlıtuğ, genç yeteneği etkileyen isimlerden biri olarak öne çıkıyor.

Kendi yaşam tarzını ve güzellik sırlarını da paylaşan Zeynep, günlük yaşamında dengeli beslenmeye önem verdiğini ve öğünlerinin yanında içeceği olmadan yemek yiyemediğini espriyle ifade ediyor. Aynı zamanda yaklaşık 4 yıl süresince voleybol ve basketbol gibi farklı spor dallarıyla ilgilendiğini belirtiyor ancak bir kaza sonucu sporu bırakmak zorunda kaldığını paylaşıyor.

Zeynep Çevik Şimşek’in kariyerindeki yeni döneme ise L&N Menajerlik ile başlamış bulunuyor. Bu güçlü menajerlik şirketiyle anlaşması, genç yeteneğin kariyerinde yeni kapılar aralamasına vesile oldu.

Genç oyuncu, “L&N Menajerlik ile yükselişe geçmek benim için büyük bir fırsat. Bu menajerlikle çalışarak kendimi daha da geliştirmek ve büyük projelerde yer almak istiyorum. Hedefim, Türk televizyon ve sinemasının önemli oyuncularından biri olmak ve izleyicilerle paylaştığım her işte kendimi göstermek.” diyor.

Zeynep Çevik Şimşek, L&N Menajerlik ile birlikte Türkiye’nin tanınan ve sevilen yüzleri arasında kendine sağlam bir yer edinmeye hazırl

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir